Rybnicki ratusz zachęca do zapoznania się ze szczegółowym rozkładem jazdy:
- • godz. 23:26 - linia 49Z, szybki dojazd do Boguszowic przez Meksyk, a także - UWAGA - do Żor! Autobus po dojeździe do Boguszowic pojedzie do centrum Żor i na Bajerówkę (bez obsługi przystanków pomiędzy Boguszowicami a centrum przesiadkowym w Żorach)
- • godz. 23:30 - linia 10 do północnej części Niewiadomia (ul. Raciborska) oraz do Rydułtów i Pszowa
- • godz. 23:34 - linia 14 do Wielopola, Golejowa, Ochojca i Grabowni
- • godz. 23:38 - linia 43E do Chwałęcic i Stodół, ale także do Rybnickiej Kuźni (autobus pojedzie przez Rybnicką Kuźnię i następnie do Stodół)
- • godz. 23:42 - linia 3 do Zamysłowa, Niedobczyc i Radlina
- • godz. 23:45 - linia 18 do Paruszowca, Kamienia i Leszczyn
- • godz. 23:49 - linia 23 do Chwałowic, Radziejowa, Popielowa, Niedobczyc, Radlina i południowej części Niewiadomia (os. Morcinka)
- • godz.23:52 - linia 15 do Paruszowca, Gotartowic i Boguszowic
Dla większego porządku wszystkie kursy będą rozpoczynać bieg na Placu Wolności, w tym także wskazane wyżej dodatkowe kursy linii 10 i 23. Dzięki temu spacer z rynku będzie krótszy i wygodniejszy.
Autobusy, których trasa w jakiś sposób odbiega od "zwyczajowej" zostaną specjalnie oznakowane - 49Z w związku z wydłużeniem do Żor oraz 43E w związku z przejazdem przez osiedle w pobliżu Elektrowni.
Zobacz również:
- • Komunikacja Miejska Rybnik - BILETY
- • Program rybnickiej Majówki: MAJ, BZY, RYBNIK I TY
Precz z Zielonym Ładem! - protest rolników w Warszawie
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?